تردمیل توربو فیتنس TF100

10 / 10
از 1 کاربر

Treadmill turbo fitness

محصولات >> تجهیزات ورزشی >> تردمیل >> تردمیل خانگی >>
کد کالا : 309
قیمت : 3,200,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 3,200,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

تردمیل توربو فیتنس TF100  جهت استفاده تا حداکثر وزن 120 کیلو گرم با قدرت موتور 2.5 اسب بخار است ، دونده در زمان دویدن در حالت سرعت بر روی صفحه ی تردمیل در بازه زمانی یک ساعت محدوده ای برابر با 16 کیلومتر را بر روی دستگاه می دود و ضربه گیر دستگاه موجب می گردد که ضربه وارد شده در حال دویدن موجب آسیب دیدگی نشود.

بر روی دسته این تردمیل خانگی قابلیت تنظیم سرعت حرکت تعبیه شده است که کنترل سرعت را برای کاربر آسان تر می نماید. علاوه بر این کلید stop و start نیز بر روی دسته تردمیل توربوفیتنس اعمال شده است. این دستگاه دارای ابعادی معادل 146 سانتی متر در 75 سانتی متر در 168 سانتی متر است. این ابعاد تعیین کننده طول، عرض و ارتفاع این دستگاه است که در هنگام خرید تردمیل باید مورد توجه قرار بگیرند. جک گازی مانع از باز شدن سریع و غیر اصولی تردمیل می شود. در نتیجه در هنگام بازشدن ، آسیبی به تردمیل خانگی وارد نخواهد شد. علاوه بر این کاربر می تواند با استفاده از 9 برنامه تمرینی پیش فرض که در این تردمیل تایوانی ذخیره شده است، تمرینات اصولی و متناسب انجام میدهد

 ابعاد تسمه 46 سانتی متر در 126 سانتی متر است. این ابعاد در واقع تعیین کننده سطح قابل حرکت کاربر بر روی تردمیل است. این تردمیل فاقد ویژگی شیب برقی است اما امکان تنظیم شیب به صورت دستی در این تردمیل توربو فیتنس اعمال شده است. در نتیجه کاربر می تواند در هنگام ورزش، شیب را به صورت دستی و در سه حالت تنظیم کند.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()