توپ تنیس ویلسون - Wilson Australian Open Tns 4ball

6 / 10
از 1 کاربر

Wilson Australian Open Tns 4ball

محصولات >> ورزش راکتی >> تنیس >> توپ تنیس >>
کد کالا : 126
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

توپ تنیس ویلسون - Wilson Australian Open Tns 4ballبه گونه ای طراحی شده است که بسیار بادوام است و به علاوه از نظر عملکرد نیز بسیار ایده آل و مناسب می باشد. این نمونه توپ تنیس برای تمرین و مسابقات تنیس در زمین های مختلف سخت و خاک رس مناسب می باشد. از این رو می تتوان از این مدل توپ تنیس ویلسون در زمین هایی با خاک رس و همچنین زمین های سخت و در داخل سالن استفاده کرد.

علاوه بر این از این توپ تنیس می توان در زمین های پوشیده از چمن نیز استفاده نمود. این توپ ها در یک بسته بندی چهار تایی در فروشگاه اینترنتی اسپرتی گام به فروش می رسند.این مدل توپ تنیس در واقع مدل رسمی و تایید شده توپ تنیس است که در بازی های تنیس اوپن استرالیا مورد استفاده قرار می گیرد. این بازی ها در واقع اولین تورنمنت گرند اسلم هستند که در هر سال در ماه ژانویه برگزار می شوند.

این نمونه توپ تنیس ویلسون به موجب عملکرد خوبی که دارند، بسیار برای استفاده در تمرینات مداوم و مسابقات مناسب هستند. از نظر ظاهری این توپ به دلیل پوشش نمدین حرفه ای که دارد،  کاملا قابل دید است. این محصول دارای تاییدیه از فدراسیون جهانی تنیس است و به علاوه مورد تایید فدراسیون تنیس آمریکا نیز می باشد. قیمت توپ تنیس مورد نظر در بسته بندی چهار عددی معادل 22 هزار تومان می باشد.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات کلی
مناسب برای :
آقایان ، بانوان و کودکان

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()