توپ تنیس ویلسون - Wilson Starter Game Balls Orange 12Pk

10 / 10
از 1 کاربر

Wilson Starter Game Balls Orange 12Pk

محصولات >> ورزش راکتی >> تنیس >> توپ تنیس >>
کد کالا : 132
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

توپ تنیس ویلسون - Wilson Starter Game Balls Orange 12Pk یکی ا انواع توپ تنیس مناسب برای کودکان است که به صورت بسته بندی 12 تایی در فروشگاه تجهیزات ورزشی اسپرتی گام به فروش می رسد. این مدل توپ تنیس در مقایسه با سایر انواع توپ تنیس ویلسون، دارای فشار کمتری است و به عبارت دیگر کم فشارتر است. از نظر قدرت پرش نیز این مدل توپ تنیس از قدرت کمتری در پرش برخوردار است.

از دیگر تفاوت های آن در قیاس با توپ تنیس معمولی می توان به سرعت آن اشاره کرد که 50 درصد کمتر است. بهترین مناطقی از زمین تنیس را که می توان از این مدل توپ تنیس برای بازی استفاده کرد، در تصویر زیر با اعمال رنگ آبی نمایش داده شده است که به درک بیشتر شما از این توپ تنیس کمک خواهد کرد.

مناطق مناسب برای بازی با توپ تنیس استارتر ویلسون

 

این مدل توپ تنیس بچه گانه توسط فدراسیون جهانی تنیس تایید شده است، علاوه بر این مورد تایید فدراسیون تنیس آمریکا نیز می باشد. این توپ تنیس از نوع Transition می باشد و بسته 12 عددی آن با قیمت 69 هزار تومان به فروش می رسد. البته لازم به ذکر است که این توپ تنیس علاوه بر کودکان، قابل استفاده توسط آقایان و بانوان نیز می باشد. قبل از خرید توپ تنیس ابتدا می توانید با مقایسه انواع مختلف، مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایید.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات کلی
مناسب برای :
کودکان

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()