توپ تنیس ویلسون - Wilson Us Open Tns 4Ball

10 / 10
از 1 کاربر

Wilson Us Open Tns 4Ball

محصولات >> ورزش راکتی >> تنیس >> توپ تنیس >>
کد کالا : 130
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

توپ تنیس ویلسون - Wilson Us Open Tns 4Ball از سال 1987 به عنوان یکی از انواع توپ تنیس رسمی برای بازی های مسابقاتی گرند اسلم آمریکا می باشد. این مدل توپ تنیس یکی دیگر از انواع توپ تنیس ساخت کمپانی بزرگ ویلسون است. این توپ یکی از لوازم ورزشی است که در انواع زمین تنیس اعم از زمین رسی ، زمین های سخت و حتی زمین های چمن و سالن ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

توپ تنیس UsOpen ویلسون یکی از نمونه های توپ تنیس پرطرفدار در سراسر جهان می باشد که حتی تنیس بازان بزرگی نظیر راجر فدرر ، کریس اورت و غیره نیز از این مدل توپ تنیس در مسابقات خود استفاده کرده اند. ساختار این توپ به گونه ای می باشد که دارای دوام و عملکرد فوق العاده ای است.  از این رو می توان از آن در سالن ها و زمین های پوشیده از خاک رس نیز استفاده کرد. به طور کلی می توان چنین گفت که از این مدل توپ تنیس می توان در تمام انواع زمین هایی ک دارای ارتفاعی بیش از 3000 فوت از سطح دریا هستند، استفاده کرد.

پوشش بیرونی این مدل توپ تنیس به صورت نمدین بوده که بسیار مرغوب و باکیفیت است. این توپ به صورت بسته بندی در فروشگاه لوازم ورزشی اسپرتی گام به فروش می رسد. قیمت توپ تنیس با این مدل به صورت بسته بندی مذکور، 20 هزار تومان می باشد. برای خرید لوازم ورزشی با قیمت مناسب و کیفیت بالا به فروشگاه لوزام ورزشی اسپرتی گام مراجعه نمایید. 

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات کلی
مناسب برای :
تمام رده های سنی ، بانوان و آقایان

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()