تویستر مسگری آبی روبیمکث

10 / 10
از 1 کاربر

Robimax twister

محصولات >> تجهیزات ورزشی >> دستگاه بدنسازی >>
کد کالا : 1220
قیمت : 1,350,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 1,350,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

تویستر مسگری آبی روبیمکث دارای طول 60 سانت، عرض 45 سانت، ارتفاع قابل تنظیم حداقل 120 و حداکثر 138 سانت و سطح ایستادن 26 سانتی متر است. عمقی که این دستگاه می تواند در آن قرار بگیرد 110 تا 170 سانتی متر است. امروزه بسیاری از پزشکان برای درمان یا حتی پیشگیری از بسیاری از بیماریها، مخصوصا دردهای عضلانی، مفصلی، آرتروز و ... استفاده از تویستر آبی را تجویز می کنند.
این دستگاه مخصوص قرار دادن در آب استخر طراحی و ساخته شده است و بسیار ایده آل برای انجام ورزش در آب و راه رفتن در آب است. در ساخت این دستگاه از استیل ضد زنگ با مقاوت بسیار بالا، از جوش و اتصلات استیل ضد زنگ، از پلیمرهای ضد لغزش مناسب برای استفاده در کف استخرهای سرامیکی، سیمانی و ... استفاده شده است. فشار عمق آب بر روی بدن ورزشکار باعث ماساژ دیدن مفاصل و ماهیچه های بدن نیز می شود و به تمام اعضای بدن آرامش بخشیده و آنها را از گرفتگی و کوفتگی نجات خواهد داد.
 
محققان اعتقاد دارند میزان مصرف انرژی و سوخت و ساز بدن در هنگام فعالیت در آب با تویستر مسگری آبی تقریبا برابر همان فعالیت در خشکی می باشد. با استفاده از مسگری در داخل آب فشار کمتری بر بدن وارد می شود و بسیار موثر برای تقویت عضلات و سوزاندن کالری می باشد. این مسگری باعث ایجاد آرامش و رها شدن از تنش روزانه خواهد شد و به طور کل آب درمانی به افراد مبتلا به آرتروز یا هر مشکل مفصلی دیگر یا حتی افرادی که اضافه وزن یا چاقی مفرط دارند برای رسیدن به اهداف در نظر گرفته خود برسد.
 
 
 
این دستگاه با نمونه های خارجی خود تفاوت قیمت بسیاری دارد و به دلیل آنکه تولید داخلی و ایرانی است، کاربر به راحتی می تواند از خدمات پس از فروش آن استفاده کنند و تمام قطعات یدکی مورد نیاز خود را تهیه نمایند. نیروی رانشی که آب دارد، تکیه گاهی برای بدن می شود و زمانی که شما تا گردن در آب غوطه ور هستید، آب در حدود 90 درصد وزن شما را خنثی می کند و به مقدار بسیار زیاد از فشار وزن بر روی مفاصل، استخوان ها و ماهیچه ها کم می کند.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()