دستگاه ورزشی Up Spring

10 / 10
از 1 کاربر

Up Spring

محصولات >> تجهیزات ورزشی >> دستگاه بدنسازی >>
کد کالا : 1607
قیمت : 130,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 130,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

Up spring وسیله ای است که می توانید با آن ورزش هیجان انگیزی انجام بدهید، کالری بسوزانید و به بدن خود فرم بدهید؛ این دستگاه برای آب کردن چربی های شکم و پهلو پیشنهاد می شود. حالت فنری این وسیله باعث چرخاندن میان تنه و اجرای حرکات متنوع می شود، چربی های شکم و پهلو را آب کرده و میان تنه را تقویت می کند؛ ضمن این که انعطاف پذیری بدن افزایش می یابد؛ افزایش انعطاف پذیری منجر می شود برای انجام سایر فعالیت های روزانه توانایی بیشتری داشته باشید و کمتر دچار آسیب بشوید.
 
فنرهای این دستگاه بسیار محکم و با دوام هستند؛ اگر تمایل دارید شکمی صاف و کمری باریک داشته باشید Up spring یک انتخاب فوق العاده محسوب می شود. این دستگاه برای خانم ها، آقایان، افراد نوجوان و حتی کودکان قابل استفاده می باشد. کودکان از انجام تمرین و داشتن فعالیت بدنی با این دستگاه لذت می برند و برای آن ها یک تفریح سالم به وجود می آید.
 
با دوام بودن، دارا بودن عمر طولانی و دارا بودن کارتن برای حمل آسان از ویژگی های این دستگاه محسوب می شود.همراه این وسیله یک عدد CD آموزشی به مشتری تحویل داده می شود که می تواند توسط آن تمرینات گوناگونی را آموزش ببیند. Up spring جهت چرخش از ناحیه کمر به چپ و به راست طراحی شده است و عضلات کمر، پهلو، شکم و ساق پا را درگیر کرده و تقویت می کند.
 
این دستگاه در باشگاه و در منزل مورد استفاده قرار می گیرد. Up spring دارای یک فنر بسیار قوی در قسمت میانی است که باعث ایجاد چرخش یا به حرکت در آوردن میان تنه می شود. این وسیله از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است؛ با روزی چند دقیقه انجام تمرین با این دستگاه بدون این که فشار زیادی به ستون فقرات وارد بشود می توانید کالری بسوزانید و به بدن خود فرم بدهید. دستگاه ورزشی Up spring شامل 1 سال گارانتی بانیان ورزش می شود.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()