راکت تنیس بچه گانه ویلسون - Wilson Roger Federer Rkt 19

10 / 10
از 1 کاربر

Wilson Roger Federer Rkt 19

محصولات >> ورزش راکتی >> تنیس >> راکت تنیس >>
کد کالا : 112
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

راکت تنیس بچه گانه ویلسون - Wilson Roger Federer Rkt 19 یکی از نمونه های راکت تنیس مناسب برای کودکان و نوجوانان تنیس باز است. این راکت تنیس بچه گانه ساخت شرکت ویلسون است و در عین ظاهر ایده آل و زیبا دارای طراحی ساده نیز می باشد. راکت تنیس مذکور دارای وزن بسیار سبکی است و از این رو برای آموزش تنیس به کودکان و نوجوانان بسیار ماربردی و مناسب می باشد. وضعیت تعادل در این راکت به گونه ای است که به اصطلاح به آن سرسنگین گفته می شود.

راکت تنیس با وضعیت تعادل سر سنگین برای ضربات قدرتی و در واقع برای تنیس بازان قدرتی مناسب و ایده آل می باشد. طراحی این راکت به صورت آیرو دینامیک می باشد و در نتیجه در ضربات بسیار پایدار است. تعداد رشته های این راکت تنیس در حالت افقی و عمودی به صورت 15*16 می باشد. وزن کلی این راکت تنیس ویلسون 6 اونس است که برحسب گرم برابر با 170 گرم است. ابعاد این راکت تنیس بچه گانه به طور کلی برابر طول 19 اینچ، عرض قالب 19 میلیمتر و اندازه صفحه 80 اینچ مربع است.

در این بخش از فروشگاه اینترنتی اسپرتی گام می توانید به خرید این نمونه راکت تنیس ویلسون بپردازید. به طور کلی در بخش ورزش های تنیسی می توانید تمام انواع راکت تنیس با ویژگی های مختلف و قیمت های متفاوت را  بیابید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید راکت تنیس و سایر تجهیزات ورزشی می توانید با کارشناسان ما در فروشگاه اسپرتی گام در ارتباط باشید.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات کلی
سرعت واکنشی :
متوسط
میران قدرت :
زیاد
وزن با زه کشی :
170 گرم
الگوی زه :
16Mains x 15Crosses
سطح مقطع :
19 میلی متر
طول راکت :
19 اینچ
اندازه صفحه :
80 اینچ مربع
عرض لبه :
19 میلی متر

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()