راکت تنیس ویلسون - Wilson Burn 100 Ls Tns Rkt W/O Cvr 2

10 / 10
از 1 کاربر

Wilson Burn 100 Ls Tns Rkt W/O Cvr 2

محصولات >> ورزش راکتی >> تنیس >> راکت تنیس >>
کد کالا : 119
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

راکت تنیس ویلسون - Wilson Burn 100 Ls Tns Rkt W/O Cvr 2 از جمله راکت های با تکنولوژی چرخش موثر و Parallel Drilling است از این رو جز نمونه های راکت تنیس پرکاربرد و حرفه ای محسوب می شود که علاقه مندان به ورزش تنیس می توانند از آن به عنوان یک راکت ایده آل استفاده نمایند. طراحی این راکت تنیس ویلسون یکی از طراحی های منحصر به فرد و مناسب است. فناوری های به کار رفته در ساخت این راکت تنیس موجب ایجاد ویژگی های کاربردی در این راکت شده است. علاوه بر این سنسور هوشمند سونی نیز بر روی این راکت تنیس قابل نصب است.

X2 Shaft از دیگر تکنولوژی های مورد استفاده در ساخت دسته این راکت تنیس است. به علاوه از فناوری BLX برای مقاومت راکت در برابر لرزش و شوک نیز استفاده شده است. جنس بدنه این نوع راکت تنیس از موادی همچون بازالت و گرافیت است. الگوی رشته ها در این راکت تنیس ویلسون در حالت افقی و عمودی دارای تعدادی برابر با 16*18 است که میزان کشش این زه ها در راکت تنیس مورد نظر ، 23 الی 27 کیلوگرم است. از نظر سفتی این مدل راکت تنیس ویلسون دارای سختی 71 است از این رو می توان چنین گفت که این راکت تنیس در دسته انواع راکت نسبتا نرم قرار دارد.

ضخامت  قالب در این مدل راکت تنیس متفاوت است به گونه ای که این ضخامت از قسمت سر راکت تا قسمت شانه راکت تنیس متفاوت است و از کم به زیاد است. علاوه بر این عرض قالب این راکت معادل 25 میلی متر است. این نمونه راکت از انواع سرسنگین (Head Heavy) است بدین معنی که بیشتر مقدار وزن راکت به سمت قسمت بالایی و فوقانی راکت است. با توجه به این ویژگی این نوع راکت تنیس برای تنیس بازان قدرتی مناسب تر است زیرا قدرت ضربه را افزایش می دهد. اطلاعات تکمیلی در مورد ابعاد و وزن این مدل راکت تنیس ویلسون در جدول زیر ارائه شده است. در صورت تمایل به خرید راکت تنیس ابتدا این قسمت را مطالعه نمایید تا انتخابی صحیح داشته باشید. 

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات کلی
کشش زه :
50-60 پوند
سرعت واکنشی :
متوسط تا زیاد
میران قدرت :
کم تا متوسط
وزن بدون زه کشی :
9.9 اونس معادل 280 گرم
وزن با زه کشی :
10.4 اونس معادل 296 گرم
الگوی زه :
18Mains x 16Crosses
سطح مقطع :
25 میلی متر
طول راکت :
27 اینچ، معادل 68.6 سانتیمتر
اندازه صفحه :
100 اینچ مربع معادل 645cm2
عرض لبه :
25 میلی متر
ترکیب :
Basalt و Graphite

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()