راکت تنیس ویلسون - Wilson Burn 100 S Tns Rkt W/O Cvr 2

10 / 10
از 1 کاربر

Wilson Burn 100 S Tns Rkt W/O Cvr 2

محصولات >> ورزش راکتی >> تنیس >> راکت تنیس >>
کد کالا : 118
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

راکت تنیس ویلسون - Wilson Burn 100 S Tns Rkt W/O Cvr 2 یکی از مدل های برتر راکت تنیس ویلسون است که دارای طراحی جدید و مناسبی است که استفاده از آن را در بازی تنیس ایده آل کرده است. این راکت تنیس جز نمونه های راکت تنیس ویلسون حرفه ای است که در ان از تکنولوژی های بسیاری استفاده شده است. از جمله فناوری های این راکت می توان به parallel drilling و spin effect اشاره کرد. علاوه بر این امکان نصب و استفاده از سنسور هوشمند سونی نیز بر روی این مدل راکت تنیس وجود دارد.

الگوی زه در واقع همان تعداد زه ها در حالت افقی و عمودی در راکت تنیس است که در این مدل راکت تنیس ویلسون برابر با 16*18 است. وزن راکت تنیس زه کشی شده را با اصطلاح strung weight و وزن راکت تنیس بدون زه را با unstrung weight نمایش می دهند که در این راکت تنیس حرفه ای به ترتیب برابر با 316 و 300 گرم است. البته معمولا وزن راکت تنیس را با اونس اندازه گیری می کنند از این رو این مقدار در راکت تنیس مورد نظر برای راکت زه کشی شده 11.2 اونس و برای راکت تنیس بدون زه معادل 10.6 اونس می باشد.

با توجه به فناوری چرخش موثر یا spin effect، تعداد رشته ها در عرض نسبت به رشته های طولی کمتر است. از این رو رشته های اصلی در راکت تنیس در ضربات snapback ، انحنای بیشتری ایجاد می کنند. در تکنولوژی parallel drilling در داخل رشته های راکت تنیس، سوراخ هایی تعبیه شده که زه در آن ها ثابت و فیکس می شوند. این ها تنها برخی از ویژگی های این نمونه راکت تنیس است. در صورت تمایل به خرید راکت تنیس با این مدل می توانید به راحتی از این بخش اقدام نمایید.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات کلی
کشش زه :
51-61 پوند
سرعت واکنشی :
متوسط تا زیاد
میران قدرت :
کم تا متوسط
وزن بدون زه کشی :
10.6 اونس معادل 300 گرم
وزن با زه کشی :
11.2 اونس معادل 316 گرم
الگوی زه :
18Mains x 16Crosses
سطح مقطع :
25 میلی متر
طول راکت :
27 اینچ، معادل 68.6 سانتیمتر
اندازه صفحه :
100 اینچ مربع معادل 645 سانتیمتر مربع
عرض لبه :
25 میلی متر
ترکیب :
Basalt و Graphite

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()