راکت تنیس ویلسون - Wilson Monfils 100 W/O Cvr Rkt

10 / 10
از 1 کاربر

wilson racket

محصولات >> ورزش راکتی >> تنیس >> راکت تنیس >>
کد کالا : 110
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

راکت تنیس ویلسون - Wilson Monfils 100 W/O Cvr Rkt یکی از مدل های برتر راکت تنیس است که برای اکثر تنیس بازان مناسب و کاربردی می باشد. در ساخت و طراحی این راکت تنیس ویلسون ،  از راکت گائل مونفیس که یکی از مشهورترین تنیس بازان در سراسر جهان است، الهام گرفته شده است. طراحی راکت تنیس ویلسون مدل 100Monfils  به گونه ای طراحی شده است که بین قابلیت بازی پذیری و قدرت در آن توازن ایده آلی برقرار است. این راکت تنیس به عنوان یک راکت مناسب برای تنیس بازان تهاجمی شناخته می شود. به موجب سر سبک این راکت، تنیس بازان می توانند مانور بیشتری بدهند.

این راکت تنیس ویلسون دارای طول 27 اینچ است و اندازه صفحه آن برابر با 100 اینچ مربع است. این یکی از راکت هایی است که هم برای بانوان و هم برای آقایان مناسب است. همانطور که گفته شد، نوع بالانس راکت تنیس ویلسون مذکور، به صورت سر سبک ( head light) است. در واقع یکی از ویژگی های راکت تنیس ، بالانس یا تعادل آن است. نوع تعادل در راکت تنیس به به سه صورت می باشد. که وضعیت تعادلی سرسبک، بدین گونه است که بیشتر وزن راکت، به سمت نیمه پایینی راکت تنیس است . این دسته دارای سطح مقطعی برابر با 22.5 میلی متر می باشد. الگوی زه ها در این تنیس ویلسون به صورت افقی و عمودی به شکل 19*16 می باشد. و وزن کلی این راکت 300 گرم است. 

در فروشگاه اسپرتی گام تمام انواع تجهیزات ورزش تنیس با ویژگی ها و ابعاد مختلف به فروش می رسد که خرید را برای شما کاربران عزیز آسان تر نموده است. یکی از انواع تجهیزات عرضه شده در این فروشگاه اینترنتی ، راکت تنیس می باشد. در صورت تمایل به خرید راکت تنیس ویلسون با مدل مذکور می توانید به در این بخش از فروشگاه اینترنتی اسپرتی گام اقدام نمایید.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات کلی
کشش زه :
50 پوند
سرعت واکنشی :
متوسط
میران قدرت :
متوسط
وزن بدون زه کشی :
280 گرم
وزن با زه کشی :
300 گرم
الگوی زه :
16Mains x 19Crosses
سطح مقطع :
22.5 میلیمتر
طول راکت :
27 اینچ
اندازه صفحه :
100 اینچ مربع
عرض لبه :
22.5 میلیمتر
ترکیب :
Basalt

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()