راکت تنیس ویلسون - Wilson Pro Staff 97 Ls Tns Rkt

10 / 10
از 1 کاربر

Wilson Pro Staff 97 Ls Tns Rkt

محصولات >> ورزش راکتی >> تنیس >> راکت تنیس >>
کد کالا : 117
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

راکت تنیس ویلسون - Wilson Pro Staff 97 Ls Tns Rkt یک نمونه راکت تنیس با تکنولوژی اسپین افکت است. نقطه تعادلی در این مدل راکت تنیس به سمت نیمه پایینی آن است و در واقع  از نوع سر سبک است که موجب افزایش قدرت مانور تنیس باز در حین بازی می شود. علاوه بر این یکی دیگر از ویژگی های مثبت در این مدل راکت تنیس یلسون ، امکان نصب سنسور هوشمند از نوع سونی بر روی آن است. این سنسورها همانطور که گفته شد در طول بازی تنیس تمام حرکات تنیس باز را تجزیه تحلیل می کند و در نهایت نتایج و داده های آنالیز را به گوشی هوشمند انتقال می دهد.

String pattern در این مدل راکت تنیس در حالت افقی و عمودی به صورت 16*18 می باشد. وزن زه کشی شده این راکت تنیس ویلسون 10.8 اونس است این مقدار معادل 306 گرم می باشد. روش دیگر اندازه گیری وزن راکت تنیس، وزن راکت بدون زه است که در این مدل برابر با 290 گرم (10.2 اونس) است. طول راکت نیز یکی از فاکتورهایی است که معمولا در هنگام خرید راکت تنیس باید مورد توجه قرار بگیرد. طول راکت تنیس Wilson Pro Staff 97 Ls  برابر با 27 اینچ است. این مقدار معادل با 68.58 سانتی متر است.

علاوه بر طول، باید به اندازه صفحه در راکت تنیس که به اصطلاح به آن head size گفته می شود نیز توجه نمایید. 97 اینچ، انداطه صفحه در این مدل راکت تنیس ویلسون است. سرسبک بودن این راکت، موجب افزایش میزان قدرت مانور به ویژه در سوئینگ می شود. از این رو مانوردهی تنیس باز بالا خواهد رفت. سطح مقطع در این راکت 23 میلی متر است. هرچه فلت بیم بیشتر باشد نشان دهنده قدرت و همچنین استحکام در راکت تنیس است.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات کلی
کشش زه :
51-61 پوند
سرعت واکنشی :
متوسط تا زیاد
میران قدرت :
کم تا متوسط
وزن بدون زه کشی :
10.2 اونس معادل 290 گرم
وزن با زه کشی :
10.8 اونس معادل 306 گرم
الگوی زه :
18Mains x 16Crosses
سطح مقطع :
23 میلی متر
طول راکت :
27 اینچ، معادل 68.58 سانتی متر
اندازه صفحه :
97 اینچ مربع معادل 626 سانتی مترمربع
عرض لبه :
23 میلی متر
ترکیب :
Graphite و Kevlar

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()