راکت تنیس ویلسون - Wilson Pro Staff 97 S Tns Frm

10 / 10
از 1 کاربر

wilson racket Pro Staff 97 S

محصولات >> ورزش راکتی >> تنیس >> راکت تنیس >>
کد کالا : 111
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

راکت تنیس ویلسون - Wilson Pro Staff 97 S Tns Frmمحبوب ترین راکتتنیس نزد برترین تنیس باز جهان ، راجر فدرر است. این راکت تنیس ویلسون نیز به مانند بسیاری دیگر از انواع راکت تنیس برای ورزشکاران تهاجمی مناسب و کاربردی است. ویژگی تعادلی در این مدل راکت تنیس ویلسون ، به صورت سرسبک یا head light است که به موجب دارا بودن این ویژگی ، راکت مذکور به تنیس باز، قدرت مانور بیشتری ارائه می دهد.

 از قابلیت های ویژه و منحصر به فرد این نمونه راکت تنیس ، امکان نصب سنسور هوشمند سونی در قسمت زیر دسته آن است. کاربرد این قابلیت، تجزیه تحلیل تمام فعالیت های تنیس باز و حرکات وی است که در نهایت این داده ها به تلفن هوشمند وی انتقال داده می شود. تعداد استرینگ ها (زه ها) در این راکت به صورت 17*18 است. وزن راکت تنیس ویلسون، مدل Pro Staff 97 S به دو صورت با زه و بدون زه اندازه گیری می شود. که مقدار آن با زه 326 گرم معادل با 11.5 اونس است و وزن راکت تنیس بدون زه برابر با 10.9 اونس است که برحسب گرم معادل 310 گرم خواهد بود.

این راکت که در بازی تنیس مورد استفاده قرار می گیرد، دارای طولی برابر با 27 اینچ است. اندازه گیری طول راکت تنیس مذکور برحسب سانتی متر، 68.58 سانتی متر است. اندازه صفحه راکت نیز در این دسته معادل 626 سانتی متر مربع (97 اینچ مربع) است. flat beam در این راکت تنیس ویلسون برابر با 23 میلی متر است. هرچه این مقدار بیشتر باشد، قدرت و همچنین استحکام راکت تنیس بیشتر خواهد بود و عرض قالب کم بیانگر انعطاف و راحتی بیشتر دسته می باشد. 

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات کلی
کشش زه :
50 الی 60 پوند
سرعت واکنشی :
زیاد
میران قدرت :
زیاد
وزن بدون زه کشی :
310 گرم
وزن با زه کشی :
326 گرم
الگوی زه :
18Mains x 17Crosses
سطح مقطع :
23 میلیمتر
طول راکت :
27 اینچ
اندازه صفحه :
97 اینچ مربع
عرض لبه :
23 میلیمتر
ترکیب :
Graphite & Kevlar

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()