راکت تنیس ویلسون - Wilson Pro Staff 97 Tns Rkt

2 / 10
از 1 کاربر

Wilson Pro Staff 97 Tns Rkt

محصولات >> ورزش راکتی >> تنیس >> راکت تنیس >>
کد کالا : 116
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

راکت تنیس ویلسون - Wilson Pro Staff 97 Tns Rkt یکی دیگر از نمونه های راکت تنیس حرفه ای است که امکان نصب سنسور هوشمند سونی بر روی آن وجود دارد. این سنسور هوشمند می تواند تمام حرکات ورزشکار در طول ورزش تنیس را آنالیز کرده و داده ها و نتایج آنالیز را به گوشی هوشمند شما ارسال نماید. از دیگر ویژگی های این راکت تنیس می توان به سر سبک بودن آن اشاره کرد. راکت سرسبک به راکت تنیسی گفته می شود که بیشتر وزن آن به سمت نیمه پایینی باشد از این رو قدرت مانور را افزاش می دهد.

الگوی زه در این راکت تنیس به صورت 19*16 است در واقع این تعداد بیانگر تعداد زه ها در حالت افقی و عمودی است. وزن راکت تنیس Pro Staff 97 با زه برابر با 331 گرم می باشد اما این وزن در راکت تنیس بدون زه معادل 315 گرم ( 11.1 اونس) است. طول این مدل راکت تنیس ویلسون 27 اینچ یا همان 68.58 سانتی متر می باشد. اندازه صفحه در راکت تنیس برحسب اینچ مربع برابر با 97 اینچ مربع است. این مقدار معادل 626 سانتی متر مربع است.

عرض قالب و سطح مقطع در این راکت تنیس ویلسون برابر با 21.5 میلی متر است. این ویژگی در راکت هرچه بیشتر باشد قدرت و همچنین استحکام راکت تنیس را افزایش می دهد و در مقابل عرض کمتر بیانگر انعطاف پذیری و راحتی بیشتر راکت است. ترکیب این مدل راکت تنیس ویلسون از گرافیت و کولار است از این رو قدرت بالایی دارد و همچنین از انعطاف زیادی برخوردار است. بنابراین قادر به کنترل شوک هایی است که در اثر ضربات شدید توپ به دست تنیس باز وارد می شود. این ویژگی موجب ایجاد راکت تنیس مناسب و ایده آل برای دست تنیس بازان می شود.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات کلی
کشش زه :
50-60 پوند
سرعت واکنشی :
زیاد
میران قدرت :
کم
وزن بدون زه کشی :
315 گرم
وزن با زه کشی :
331 گرم
الگوی زه :
16Mains x 19Crosses
سطح مقطع :
21.5 میلی متر
طول راکت :
27 اینچ
اندازه صفحه :
97 اینچ مربع
عرض لبه :
21.5 میلی متر
ترکیب :
Basalt و Kevlar

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()