روکش ماساژور

10 / 10
از 1 کاربر

Seat Cover

محصولات >> تجهیزات ورزشی >> ماساژور >> دستگاه ماساژور >> نوع دستگاه ماساژور >>
کد کالا : 1606
قیمت : 260,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 260,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

 8 برنامه قابل تنظیم در 3 حالت ضعیف، متوسط و قوی، دارا بودن تایمر برای خاموش شدن خودکار پس 15 یا 30 دقیقه، دارا بودن آداپتور معمولی برای اتصال به برق شهری، دارا بودن آداپتور فندکی برای استفاده در خودرو از ویژگی های این روکش صندلی ماساژور محسوب می شود؛ از این روکش در محل کار، منزل و اتومبیل می توان استفاده کرد.
 
این دستگاه قابلیت گرم کنندگی در ناحیه کمر دارد که باعث کاهش درد در این بخش می شود؛ گرما درمانی و استفاده از خواص گرما در طب سنتی شرق بسیار کاربرد دارد و در حال حاضر نیز فیزیوتراپ ها برای درمان دردهای مختلف از آن استفاده می کنند، این دستگاه گرمای عمیقی به وجود می آورد که باعث گشاد شدن و تحریک عصبی مویرگ ها شده و گردش خون را در بدن سرعت می بخشد. با این روکش ماساژور سه منطقه کمر، بین شانه ها و نشیمنگاه ماساژ داده می شود.
 
زمان و عمق ماساژ را می توان توسط ریموت کنترلی که به دستگاه متصل است تنظیم کرد؛ به وسیله دو بند کشی که به آن دوخته شده می توان روکش را بر روی هر صندلی ثابت نگه داشت. آرتروز، ساییدگی و کاهش فاصله بین مهره ها از مهم ترین مشکلات کمر شناخته شده است. اغلب دردهای کمر و نخاع ریشه در مسائل عصبی دارند.
 
افرادی که دچار چنین مشکلاتی هستند می بایست از ماساژور استفاده کنند؛ ماساژ گردش خون را سریع کرده و باعث می شود بافت های مورد نظر اکسیژن و مواد مغذی لازم را دریافت کنند؛ در نتیجه مفاصل بازسازی شده و سموم موجود در عضلات دفع خواهد شد؛ ماساژ درمانی بهترین راه برای درمان گرفتگی و اسپاسم می باشد. این ماساژور با ایجاد لرزش ماساژ می دهد و آرامش بسیار مطبوعی را ایجاد می کند.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()