ماساژور کتف و شانه Cervical massage shawls

10 / 10
از 1 کاربر

Hypergym Cervical massage shawls

محصولات >> تجهیزات ورزشی >> ماساژور >> دستگاه ماساژور >> نوع دستگاه ماساژور >>
کد کالا : 1605
قیمت : 120,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 120,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

ماساژور کتف و شانه Cervical massage shawls ، ماساژ موجب افزایش انرژی بدن شده و باعث می شود عضلات آن ناحیه پس از ماساژ آرامش عمیقی حس کنند. قدرت اصلی این ماساژور بر روی شانه و مهره های گردن متمرکز است و ماساژ درام ارائه می دهد. صفحه کنترل دستگاه بر روی خود آن تعبیه شده و با فشار کلیدها می توانید دستگاه را خاموش و روشن کرده و عمق ماساژ را تعیین نمایید. بند دکمه داری بر روی ماساژور دوخته شده که توسط آن می توانید ماساژور را بر روی شانه های خود ثابت نگه دارید.
 
افرادی که ساعات طولانی به مطالعه و انجام کارهای دستی می پردازند و سر خود را خم نگه می دارند، زیاد دچار کتف درد، گردن درد و شانه درد می شوند؛ زیرا عضلات گردن در این حالت به صورت مداوم در حال انقباض است و عضله خسته می شود؛ در ضمن گردش خون در آن نواحی به خوبی انجام نمی شود و اکسیژن رسانی به خوبی صورت نمی پذیرد.
وزن این ماساژور چندان سنگین نیست؛ اما فشاری که توسط وزن آن به شانه ها وارد می شود نیز به اصلاح فرم مهره های گردن و شانه کمک می کند. این ماساژور قسمت کتف و شانه را با اجرای حرکات ضربه ای ماساژ می دهد؛ درجه عمق و قدرت ماساژ توسط این دستگاه قابل تنظیم می باشد. 
 
هر عضله بعد از مدتی کار باید استراحت داشته باشد در غیر این صورت به دلیل فقدان اکسیژن و ترشح اسیدلاکتیک دچار درد می شود؛ افرادی که دچار چنین مشکلاتی هستند می بایست از ماساژور کتف و شانه استفاده کنند؛ ماساژ گردش خون را سریع کرده و باعث می شود بافت های مورد نظر اکسیژن و مواد مغذی لازم را دریافت کنند؛ در نتیجه مفاصل بازسازی شده و سموم موجود در عضلات دفع خواهد شد؛ ماساژ درمانی بهترین راه برای درمان گرفتگی و اسپاسم می باشد. ضرباتی که توسط این دستگاه به ناحیه کتف وارد می شود تطبیق پذیر هستند و ناحیه گردن و حتی زیر بغل را تحت تاثیر قرار می دهند.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()