کفش تنیس زنانه ویلسون-صورتی

10 / 10
از 1 کاربر

Wilson Women`s Koas Clay Court

محصولات >> ورزش راکتی >> تنیس >> پوشاک و کفش تنیس >> کفش تنیس >>
کد کالا : 20203
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

بازیکنان تهاجمی که دوست دارند کفشی با رنگ بندی پر زرق و برق داشته باشند، ویلسون کفش Kaos را به آنها پیشنهاد می دهد. این کفش فوق العاده سبک و انعطاف پذیر، سرعت و راحتی فراوانی را به تنیس باز ارائه می دهد و موجب ارتقای عملکرد وی می شود. شاسی بسیار سبک کفش، موجب کنترل بالا در چرخش ها و ثبات بیشتر آن شده است.
مشخصات:
- رویه ی کفش (Upper): ترکیب الیاف مصنوعی و گارد رویه ی کفش (SkinGuard) موجب پشتیبانی بالا، وزن سبک، دوام و ثبات بیشتر آن شده است. علاوه بر آن، وجود نگهدارنده هایی در داخل کفش (EndoFit) سبب می شود تا پاها بخوبی در داخل کفش قرار گرفته و هیچگونه لغزشی احساس نشود.
- لایه ی میانی (Midsole): ترکیبی از فوم EVA در قسمت میانی کفش و همچنین فوم +R-dst در پاشنه ی کفش تنیس Kaos ویلسون، موجب شده است تا برگشت پذیری کفش به حالت اولیه خود سرعت بیشتری پیدا کند. بعلاوه اینکه، زیرسازی کفش تقویت شده و عکس العمل کفش در برابر حرکات انفجاری و چزخش های ناگهانی بهبود یافته است.
- کفی بیرونی کفش (Outsole): در قسمت کفی کفش تنیس Kaos ویلسون، از تکنولوژی Duralast استفاده شده است. این تکنولوژی اصطکاک و چسبندگی کف کفش را نسبت به زمین تنیس ارتقاء داده و دوام کفش را نیز افزایش می دهد. الگوی به کار رفته در زیره ی این کفش به تنیسور اجازه می دهد تا در زمین های رسی بخوبی به بازی بپردازد.
- رنگ کفش (Color): نارنجی / بنفش.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()