کفش تنیس بچه گانه ویلسون - Wilson Envy Jr Wh/Wh/Fiesta Pink Tennis Shoes

10 / 10
از 1 کاربر

Wilson Envy Jr Wh/Wh/Fiesta Pink Tennis Shoes

محصولات >> ورزش راکتی >> تنیس >> پوشاک و کفش تنیس >> کفش تنیس >>
کد کالا : 194
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

کفش تنیس بچه گانه ویلسون - Wilson Envy Jr Wh/Wh/Fiesta Pink Tennis Shoes یکی از مدل های پرطرفدار کفش تنیس است که برای کودکان و نوجوانان تنیس باز طراحی شده است. این مدل کتونی تنیس بسیار سبک وزن است. راحی و دوام بالا از دیگر ویژگی های این مدل کفش تنیس ویلسون است. به منظور اصطکاک بیشتر با زمین این کتونی تنیس ، دارای کفی Duralast است که که موجب می شودتا دوام کفش تا حد زیادی افزایش پیدا کند. علاوه بر این در قسمت پنجه در این کفش ، از فناوری Dynamic Fit 3 استفاده شده است تا در این قسمت عکس العمل مناسبی نشان دهد.

این کفش به طور اختصاصی برای کودکان و نوجوانان تنیس باز طراحی شده است و به حرفه ای تر شدن ورزکار کمک شایانی می کند. به موجب وزن کم و سبکی که این کتونی تنیس دارد، در هنگام بازی بیشترین کشش و پشتیبانی را فراهم می کند. در قسمت میانی این کفش از فوم R-dst استفاده شده است که سبب می شود تا در هنگام بازی تنیس ، تنیس باز احساس راحتی نماید و علاوه بر این کفش به سرعت به حالت اولیه خود بازگردد. آن دسته از تنیس بازان جوان مبتدی که به حرفه ای شدن تمایل دارند. این کفش تنیس ، حرکات پای بی عیب و نقصی را فراهم می کند.

رویه در این مدل کفش تنیس از جنس چرم مصنوعی است که با توری قابل تنفس ترکیب شده است. سرعت واکنش این کفش بسیار بالا است زیرا در در آن از تکنولوژی 2D-F.S بهره گرفته شده است. قسمت زیرساخت این کتونی تنیس تقویت یافته است از این رو در برابر چرخش های ناگهانی عکس العمل مناسب و سریعی نشان می دهد. فناوری دیگری که در این کتونی تنیس به کار رفته است ، تکنولوژی Endofit است که باعث ثابت نگه داشتن پاها در داخل کفش می شود.

با استفاده از تکنولوژی Dynamic Feel-3 ، در قسمت پنجه پا با این کفش تنیس بهترین عکس العمل در بخش پنجه نشان داده می شود. این کفش علاوه بر مواردی که تا کنون ذکر شد ، دارای ویژگی NonMarking نیز می باشد. این ویژگی موجب می شود تا در هنگام بازی تنیس در سالن های مربوطه ، اثری از کف کفش بر روی زمین باقی نماند. در صورت تمایل به خرید کفش تنیس می توانید بهراحتی از این بخش اقدام نمایید. 

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات
نوع بند :
معمولی
جنس :
چرم مصنوعی | توری قابل تنفس (مش)
مناسب برای :
کودکان

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()