کفش تنیس زنانه ویلسون - Wilson Rush Evo Wh/Fiesta Pin/Neon Red W Tennis Shoes

10 / 10
از 1 کاربر

Wilson Rush Evo Wh/Fiesta Pin/Neon Red W Tennis Shoes

محصولات >> ورزش راکتی >> تنیس >> پوشاک و کفش تنیس >> کفش تنیس >>
کد کالا : 191
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

کفش تنیس زنانه ویلسون - Rush Evo  یک مدل کتونی تنیس است که توسط کمپانی ویلسون طراحی شده است. این مدل کفش تنیس بسیار سبک وزن است و از این رو در هنگام استفاده از آن ، تنیس باز احساس راحتی می کند. این مدل کفش تنیس ویلسون عملکرد فرد در برابر ضربات را بهبود می بخشد و سرعت وی را افزایش می دهد. کفش تنیس زنانه ویلسون - Wilson Rush Evo Wh/Fiesta Pin/Neon Red W Tennis Shoes ، کفشی مناسب برای تنیس بازان حرفه ای است که نیاز به کفشی سبک و راحت دارند. این مدل کتونی تنیس به گونه ای طراحی شده است که با انحنای موجود در کف پای بانوان ، تطبیق دارد.

در طراحی قسمت های مختلف در این مدل کتونی تنیس از فناوری ها و تکنولوژی های پیشرفته ای استفاده شده است که هر کدام از آنها موجب برتری این کفش در مقایسه با رقیبان خود شده است. در قسمت رویه ، این مدل کتونی تنیس ویلسون ، از مش پوشیده شده است. مش همان پارچه توری قابل تنفس است که در طراحی رویه کفش در انواع مختلف کفش تنیس مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار سبک است. در بخش پنجه پا نیز از فناوری تزریق ترموپلاست حرارتی استفاده شده است که از پیچش پا ممانعت می کند. به منظور افزایش سرعت و ارائه حرکات سریع در بازی تنیس ، در قسمت رویه از تکنولوژی 2D-F.S استفاده شده است.

در بخش میانی در این مدل کتونی تنیس از یک لایه فوم نازک استفاده شده است و در پاشنه کفش نیز از یک لایه فوم R-dst استفاده شده است که این فوم ها ارائه دهنده ویژگی برگشت پذیری سریع کفش تنیس به حالت اولیه خود می باشند. برای پاسخ در برابر حرکات و چرخش های سریع و ناگهانی نیز ، در این کتونی تنیس زنانه ، زیرساخت تقویت یافته است. در طراحی کفی در این مدل کفش تنیس ویلسون از فناوری Duralast بهره گرفته شده است که در افزایش اصطکاک و چسبندگی کفش به زمین تاثیر گذار است و علاوه بر این موجب افزایش دوام کفش نیز می شود. در هنگام بازی با این مدل کتونی تنیس در سالن ، اثری از کفش بر روی زمین باقی نخواهد ماند ، این به دلیل خاصیت Non Marking در این مدل کفش تنیس است. این کفش در دو رنگ بندی آبی و سفید-صورتی در فروشگاه اسپرتی گام عرضه می شود.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات
نوع بند :
معمولی
جنس :
توری قابل تنفس (مش) | ترموپلاستیک حرارتی
وزن :
286 گرم
مناسب برای :
بانوان

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()