کفش تنیس زنانه ویلسون - Wilson Rush Pro 2.0 W Neon Red W/Fiesta Pink Tennis Shoes

10 / 10
از 1 کاربر

Wilson Rush Pro 2.0 W Neon Red W/Fiesta Pink Tennis Shoes

محصولات >> ورزش راکتی >> تنیس >> پوشاک و کفش تنیس >> کفش تنیس >>
کد کالا : 196
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

کفش تنیس زنانه ویلسون - Wilson Rush Pro 2.0 نمونه ای سبک ، سریع و بادوام از کفش تنیس است که توسط کمپانی بزرگ ویلسون طراحی و تولید شده است. این مدل کتونی تنیس یکی از مدل های جدید کفش تنیس ویلسون است که به محظ ورود به بازار توانست نظر تنیس بازان و ورزشکاران زیادی را به خود جلب نماید. در طراحی این کفش ، این کمپانی سعی کرده است تا ویژگی های این کفش تنیس را بهبود ببخشد و در نهایت نمونه ای فوق العاده و با عملکرد بسیار عالی را ارائه دهد. از ویژگی های برتر در این مدل کفش تنیس زنانه ویلسون می توان به سرعت بسیار بالا و تهاجمی تر بودن آن اشاره کرد.

به منظور تهویه بهتر در این مدل کتونی تنیس از توری قابل تنفس استفاده شده است البته این بخش از کفش هیچگونه تاثیر منفی بر ثبات قسمت بالای این مدل کفش تنیس نگذاشته است. به مانند برخی دیگر از انواع کفش تنیس ، این مدل نیز در قسمت رویه خود ترکیبی از چرم مصنوعی به همراه مش را  دارا می باشد. به منظور محافظت از پا در برابر پیچش نیز، در قسمت پنجه در این مدل کفش تنیس ، ترموپلاستیک حرارتی تزریق شده است. در لایه رویی از فناوری 3D-F.S نیز به کار گرفته شده است. این تکنولوژی موجب افزایش سرعت عملکرد و افزایش کنترل در هنگام کاهش سرعت ناگهانی و حمایت از تنیس باز در حرکات انفجاری می شود.

این کتونی تنیس در لایه میانی خود دارای فوم dst و در قسمت پاشنه خود حاوی فوم R-dst است. این تکنولوژی های به کار رفته در بخش میانی کفش موجب تسریع در برگشت پذیری کتونی به حالت اول خود می شود. از دیگر ویژگی های این مدل کفش تنیس ، عکس العمل به موقع و مناسب در برابر چرخش های ناگهانی می باشد. در بخش کفی در این کفش نیز از فناوری های متعددی همچون Duralast ، فناوری Dynamic-Feel1 و همچنین تکنولوژی Pro Torque Chasis  استفاده شده است. هر کدام از این فناوری ها به ترتیب موجب افزایش اصطکاک با زمین ، ایجاد بهترین پاسخ در پنجه در مواقع بازی در سالن تنیس ( راحتی برای تنیس بازان حرفه ای ) و ثبات بسیار زیاد در حرکات انفجاری می شوند.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات
نوع بند :
معمولی
جنس :
چرم مصنوعی | توری قابل تنفس (مش) | ترموپلاستیک حرارتی
مناسب برای :
بانوان

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()