کفش تنیس مردانه ویلسون - Wilson Rush Pro 2.0 Clay Court Red/Black

10 / 10
از 1 کاربر

Wilson Rush Pro 2.0 Clay Court Red/Black

محصولات >> ورزش راکتی >> تنیس >> پوشاک و کفش تنیس >> کفش تنیس >>
کد کالا : 193
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

کفش تنیس مردانه ویلسون - Wilson Rush Pro 2.0 Clay Court Red/Black یکی از با کیفیت ترین انواع کفش تنیس است که با طراحی زیبا و منحصر به فردی که دارد ، نظر بسیاری از تنیس بازان را به خود جلب کرده است. این مدل کتونی تنیس در واقع به عنوان یک محصول برتر کمپانی ویلسون شاخته شده است. این مدل کفش تنیس ویلسون برای تنیس بازان حرفه ای طراحی شده است. این مدل کفش تنیس این امکان را فراهم می کند تا ورزشکار بتواند بازی تهاجمی تر و سریع تری را از خود نشان دهد. کمپانی ویلسون با طراحی این مدل کتونی تنیس سعی کرده است تا تمام تکنولوژی ها و امکانات بهینه برای تولید کفشی مناسب و ایده آل را پیاده سازی نماید. این مدل کفش تنیس ویلسون نمونه ای کامل و بسیار حرفه ای از کتونی تنیس است که تا به امروز تنیس بازان معروف زیادی از آن استفاده می کنند.

قسمت رویه در این مدل کتونی تنیس به صورت ترکیبی طراحی شده است و از جنس چرم همراه با مش می باشد. مش در واقع همان توری قابل تنفس است که در قسمت رویی این کفش مورد استفاده قرار گرفته است. به منظور ممانعت از پیچیده شدن پا ، در قسمت پنجه در این کفش تنیس ، ترموپلاست حرارتی تزریق شده است. سرعت بالا ، عملکرد عالی و حمایت از بازیکن در حملات تهاجمی در این مدل کتونی تنیس به موجب استفاده از تکنولوژی 3D-F.S در قسمت رویه کفش ، فراهم شده است.

برای برگشت پذیری راحت کفش به حالت اولیه ، در قسمت میانی در این کتونی تنیس از یک لایه فوم با ضخامت کم از نوع DST و لایه فوم R-sdt استفاده شده است. با تقویت قسمت زیرین کفش ، سرعت پاسخ فرد در برابر حرکات چرخشی نیز بهبود یافته است. تکنولوژی Endofit که در این مدل کفش تنیس به کار رفته ، در بر دارنده نگهدارنده داخلی است که موجب می شود تا پاها در داخل کتونی ثابت و بدون لغزش جای بگیرند.

قسمت کفی در این کتونی تنیس با تکنولوژی Duralast طراحی شده است که موجب افزایش اصطکاک کفش با زمین تنیس می شود و همچنین میزان چسبندگی با زمین را افزایش می دهد. این ویژگی در کفش تنیس ، دوام را نیز بیشتر می کند. در ناحیه پنجه از فناوری Dynamic Feel استفاده شده است که بهترین عکس و العمل را در این بخش ارائه می دهد. این مدل کفش تنیس از فناوری دیگری با نام Pro Torque Chasis بهره گرفته شده است که کنترل در زمان چرخش ها را افزایش می دهد و در حرکت های انفجاری ، ثبات فرد تنیس باز را افزایش می دهد.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات
نوع بند :
معمولی
جنس :
چرم مصنوعی | توری قابل تنفس (مش) | ترموپلاستیک حرارتی
وزن :
377 گرم
مناسب برای :
آقایان

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()