کوله پشتی تنیس ویلسون - Wilson Tour V Backpack Large Bl

10 / 10
از 1 کاربر

Wilson Tour V Backpack Large Bl

محصولات >> ورزش راکتی >> تنیس >> کیف و کوله تنیس >>
کد کالا : 136
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

کوله پشتی تنیس ویلسون - Wilson Tour V Backpack Large Bl یک مدل کوله پشتی مناسب برای ورزش تنیس است که هم برای آقایان و هم برای بانوان تنیس باز ایده آل است. این کوله پشتی تنیس که در ابعاد 47 سانتی متر در 29.2 سانتی متر در 29.2 سانتی متر طراحی شده است، دارای ظرفیت حمل 2 عدد راکت تنیس می باشد. این کیف تنیس از انواع ضد آب می باشد و پارچه آن بسیار با دوام است.

این کوله پشتی دارای تعداد زیادی جیب است که می توان از آنها برای حمل لوازم جانبی تنیس استفاده کرد. علاوه بر این در این مدل کیف تنیس جیبی مخصوص برای قرار گرفتن کفش تنیس طراحی شده است. بندهای این کوله پشتی تنیس بسیار نرم و با دوام است که امکان تنظیم کردن آن وجود دارد. به طور کلی قسمت های مختلف این کیف تنیس به شرح زیر می باشند:

  • بخش اصلی این کوله پشتی که مخصوص قرار گرفتن لوازم ورزشی مختلف نظیر پوشاک تنیس و سایر تجهیزات است.
  • یک قسمت جداگانه ، مخصوص قرار گرفتن دو عدد راکت تنیس
  • چهار عدد جیب در قسمت های مختلف کیف تنیس که می توان از آنها برای حمل لوازم جانبی تنیس نظیر توپ تنیس و همچنین بطری آب، تلفن همراه و غیره استفاده کرد. این چهار جیب به صورت دو جیب بزرگ و دو عدد محفظه کوچک طراحی شده اند.

جنس این کوله پشتی تنیس همانطور که گفته شد بسیار با دوام است و از جنس نایلون بافته شده می باشد. ضد آب بودن از دیگر ویژگی های این کیف تنیس است. در قسمت پشتی این کوله پشتی برای سهولت حمل لوازم ورزشی ، پدهایی تعبیه شده اند که موجب نرمی آن شده است. از نظر سایز، این کوله پشتی جز انواع کیف تنیس با سایز بزرگ محسوب می شود.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات کلی
چرخ :
yes
ابعاد :
292x292x470 میلیمتر
ظرفیت راکت :
2 عدد
مناسب برای :
آقایان و بانوان

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()